Oferta wypełnienia wniosku o warunki zabudowy

dla domu jednorodzinnego lub rekreacyjnego
Sprawdzam Pakiety

Dom w kształcie litery T zaprojektowałam dla rodziny, która lubi prowadzić życie na jednej kondygnacji, stąd powstał projekt domu parterowego.

Na poddaszu znajduje się duża otwarta przestrzeń, które może zostać potem zaadaptowana na dodatkowe pomieszczenia rekreacyjne lub gospodarcze.

Dom w kształcie litery T – wygląd domu z zewnątrz

Projekt domu w kształcie litery T

Dom jednorodzinny zaprojektowałam na indywidualne zamówienie. Przyszłym mieszkańcom domu podobała się bryła budynku, która przypomina w rzucie literę T.  Budynek został pokryty dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne i pomocnicze rozplanowałam na parterze.

Zaproponowałam kolorystykę elewacji budynku w postaci białych ścian oraz drewnianych desek modrzewiowych zlokalizowanych w ścianach szczytowych poddasza i częściowo ściany przy garażu. W kolorze antracytowym zaprojektowałam pokrycie dachu oraz stolarkę okienną, drzwi zewnętrzne oraz bramę garażową.

Projekt domu w kształcie litery T

Dom jednorodziny okala z jednej strony duży, drewniany taras zewnętrzny z pergolą oraz mały, drewniany taras po drugiej stronie budnyku.

DANE TECHNICZNE

Powierzchnia zabudowy:                                             281,61 m2

Powierzchnia użytkowa:                                             356,00 m2

Wysokość w kalenicy:                                                   7,06 m

Szerokość budynku:                                                     20,45 m

Długość budynku:                                                         17,45 m

Dom w kształcie litery T – rozplanowanie pomieszczeń w środku

Projekt domu w kształcie litery T jadalnia
Projekt domu w kształcie litery T kuchnia
Projekt domu w kształcie litery T rzut parteru

Wejście do domu prowadzi pod zadaszeniem do przedsionka, z którego możesz wejść do garażu lub do korytarza. Po prawej stronie jest wejście do bszernego salonu z kominkiem połączonego z jadalnią oraz kuchnią. Obok kuchni zlokalizowałam niewielką spiżarnię.

Z salonu są dwa wyjścia oknami balkonowymi na duży, zewnętrzny taras. W salonie znalazło się także miejsce na akwarium, które ustawiłam na wejści do salonu.

Po przeciwnej stronie korytarza zlokalizowałam toaletę. W korytarzu znajdują się także wspornikowe schody prowadzące na poddasze. Idąc dalej korytarzem możemy wejść do dużej łazienki połączonej z sauną.

Następnie są 3 wejścia do sypialni. Pierwsz z nich to sypialnia gospodarzy, którą połączyłam z garderobą. Z garderoby możesz wejść do łazienki gospodarzy.

Z korytarza jest wejście do pozostałych dwóch dużych sypialni dziecięcych. Ze wszystkich sypialni jest możliwość wyjścia na tarasy zewnętrzne.

Obszerny garaż zaprojektowałam na 2 miejsca postojowe dla samochodów oraz na motocykle. Zmieszczą się tam też dodatkowe regały i sprzęt ogrodniczy. Z garażu wejdziesz do kotłowni. Nad garażem na poddaszu zlokalizowałam pomieszczenie gospodarcze, które zostało oddzielone od reszty poddasza.

Pozostała przestrzeń poddasza zostanie przeznaczona na pomieszczenie rekreacji i fitnesu. W jednej ścianie szczytowej z widokiem na ogród zaprojektowałam nieotwierane trójkątne okno oraz dodatkowe okna dachowe, które oświetlą całą przestrzeń poddasza.

Oferuję wypełnienie wniosku o warunki zabudowy dla domu jednorodzinego lub budynku rekreacyjnego

Jeżeli jesteś zdecydowany / zdecydowana na naszą współpracę to możesz w wiadomości email podać informacje dotyczące:

a) działki: nr działki, miejscowość, gmina, powiat, pow. działki, klasa gruntu, czy działka jest zabudowana? jeżeli tak to jakim budynkiem?

b) planowanej zabudowy: pow. zabudowy domu jednorodzinnego, ilość kondygnacji, rodzaj dachu (skośny, płaski)

c) mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz) jakie są w pobliżu media?, nazwy firm, które przyłączają do sieci

d) jaki jest dostęp do drogi publicznej bezpośredni czy pośredni?

e) w jakiej odległości jest istniejąca zabudowa jednorodzinna?

f) inne dodatkowe informacje dotyczące działki lub jej lokalizacji

Uwaga!

Jeżeli Twoja planowana zabudowa działki jest większa niż budowa domu jednorodzinnego, to proszę prześlij do mnie zapytanie ofertowe podając wyszczególnione wyżej informacje. Przygotuję dla ciebie wycenę.

email: kontakt@aleksandrajackowska.pl

 

Napisz do mnie jaki Pakiet wybrałaś / wybrałeś. Sprawdzaj zakładkę Spam.

Pamiętaj, że

7 + 2 =

Oferta wypełnienia wniosku o warunki zabudowy

dla domu jednorodzinnego lub rekreacyjnego
Sprawdzam Pakiety